Акція "Весна у подарунок"

Шановні абоненти! Компанія “КІМ” проводить Акцію «Весна в подарунок» в соціальній мережі FACEBOOK. За умовами акції переможці зможуть користуватися Інтернетом за ціною 1 грн/місяць протягом трьох  та одного місяців. Для участі в Акції  Вам необхідно виконати кілька простих дій. 

1. ЦІЛЬОВА ГРУПА УЧАСНИКІВ АКЦІЇ

Цільова група учасниківАкції «Весна в подарунок »  діючі  та потенційні абоненти ТОВ "КІМ".

2. СУТЬ АКЦІЇ

Будь-який абонент,  що вказаний у розділі 1 та який не підпадає під ВИНЯТКИ (розділ 4), може прийняти участь у Акції. Для цього необхідно виконати наступні умови: 

Загальні умови:

 • кожен учасник акції повинен вподобати сторінку ТОВ «КІМ»    в соціальній мережі  https://www.facebook.com/kimltd/;
 • вподобати та зробити репост цього запису на свою сторінку у соціальній мережі  Facebook. П’ять друзів учасника акції  мають вподобати та зробити репост поширеного ним запису.
 •  надіслати П.І.Б, вік, номер договору, номер телефону  повідомленням у спільноту  ТОВ «КІМ» до 12:00 годин 25 березня 2017 року;
 • учасник повинен дотримуватися умов участі у Акції до оголошення результатів.

3. УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Після проведення АКЦІЇ протягом 3-х днів визначаються переможці.

Переможців  буде  визначено за допомогою сайту  RANDOM.ORG

 • 1 місце -  користуватися Інтернетом  за ціною 1 грн/місяць протягом 3 (трьох) місяців.
 • 2 місце -  користуватися Інтернетом  за ціною 1 грн/місяць протягом 1 (одного) місяця.
 • 3 місце -  користуватися Інтернетом  за ціною 1 грн/місяць протягом 1 (одного) місяця.

Результати  будуть оголошені на сайті компанії http://www.kim.in.ua/ і  в соціальній  мережі https://www.facebook.com/kimltd/.

Переможцям АКЦІЇ  в соціальній мережі  https://www.facebook.com/kimltd/  буде надано користування Інтернетом  за ціною 1 грн/місяць протягом трьох, одного місяців, про що їх буде повідомлено телефоном.

3.1 ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

З 08:00 год. 04-го березня 2017 року  до 17:00 год.  25-го  березня  2017 року.

4. ВИНЯТКИ

У Акції не можуть прийняти участь юридичні особи та фізичні особи – підприємці, та абоненти які беруть участь відповідно умов інших акцій, або мають знижку на користування Інтернетом.

Акція «Бумеранг доброти»

IMG 3617Умови Акції  «Бумеранг доброти»     

 1. Участь в акції можуть взяти потенційні користувачі (нові абоненти), які з 08 грудня 2016 року по 22 грудня 2016 року звернулись у  ТОВ «КІМ» для того, щоб скористатись послугою доступу до Інтернету .
 2. Для потенційного користувача (нового абонента) в період проведення акції передбачено нарахування бонусних коштів на основний  рахунок.
 3. Бонусні кошти нараховуються на баланс  існуючого абонента у розмірі однієї суми абонплати тарифного плану абонента, лише після здійснення новим абонентом переказу коштів на один із вказаних реквізитів*, що дорівнює сумі однієї абонплати тарифного плану абонента.
 4. Потенційний абонент (новий абонент) після здійснення переказу коштів на один із вказаних реквізитів* повинен показати квитанцію про оплату монтажнику, який виконуватиме підключення або подати до центру обслуговування абонентів, або надіслати скан-копію квитанції на  е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  тільки після цього абонента буде підключено до мережі Інтернет, та зараховано бонусні кошти.
 5. Один бонус дорівнює 1 грн. та може бути використаний на оплату основних послуг ТОВ «КІМ». Нарахування бонусів не є доходом для абонентів. Бонуси не конвертуються в грошові кошти та не підлягають поверненню в грошовому вигляді. 
 6. Бонусні кошти не можуть бути передані або переведені на інші договори, або іншим абонентам.
 7. Акційними умовами не можуть скористатись абоненти ТОВ «КІМ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору та додаткових угод.
 8. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці. 
 9. Акційними умовами не можуть скористатись потенційні (нові) абоненти, які підключаються до мережі Інтернет відповідно до умов додаткових угод, а також які підключаються відповідно до умов інших акцій компанії.
 10. Умови акції не розповсюджуються на абонентів, які були користувачами послуг компанії за місцем їх надання протягом останніх 2-х календарних місяців. 
 11. У разі відмови від послуг, або не користування послугою протягом 1 місяця, бонусні кошти, які на цей момент знаходились на балансі такого абонента, анульовуються.

*Реквізити:

1.  Долинський дитячий будинок «Теплий дім»

Код ЄДРПОУ 20563876

Р/р 31554301131742

МФО 836014

в УДКСУ у Долинському районі

 

2. Комунальний заклад "Центр соціальної реабілітації для дітей з обмеженими функціональними можливостями"Добродія калуська"

Код ЄДРПОУ 36381954

р/р 31559301156250

МФО 836014

в ГУДКСУ ІваноФранківської обл.

 

3. Центр опіки дитини  "Рідна оселя"м. Тлумач

ЄДРПОУ 26429864

р/р 26006000008735 (грн)

МФО 300023 ПАТ "Укрсоцбанк" м. Івано-Франківська

Спеціальна пропозиція для воїнів АТО

         ТОВ «КІМ» ніколи не була байдужою до наших Героїв. Вже не один рік надаємо знижку для користування послугою  Інтернет для учасників антитерористичної операції та сім’ям воїнів, що загинули під час проведення АТО. Обравши будь-який тарифний план Ви отримуєте знижку у розмірі 50 %. При замовленні знижки Вам необхідно повідомити оператору про наявність документів, що підтверджують статус учасника АТО.

УМОВИ

Знижка діє лише ​для учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

При оформленні знижки абоненту необхідно підійти у центри обслуговування абонентів з наступним переліком документів:

1) копія паспорта 1, 2 ,11 (місце реєстрації, має співпадати з місцем проживання);

2) ідентифікаційний номер;

3) посвідчення учасника бойових дій;

4) копія військового квитка

Сім’ям загиблих ­- Посвідчення члена сім’ї загиблого.

У випадку, якщо при оформленні  знижки абонент не зможе надати вищевказані документи або будь­-який інший документ, який передбачений законодавством, підключення знижки буде неможливою.

Знижка діє для дійсних та нових абонентів, які мають технічну можливість підключення до ТОВ «КІМ» та мають відповідні документи передбачені вище.

Знижку не можуть отримати юридичні та фізичні особи­ підприємці, та абоненти які беруть участь відповідно до умов інших акій, або мають знижку на користування Інтернетом. 

Посвідчення надає право отримання знижки лише на одне підключення (один номер договору).

УВАГА! Кожні 12 місяців після отримання знижки, абонент повинен повторно звернутися на офіс з вищим переліком документів для продовження терміну знижки.

 

Акція "Щедра п'ятниця"

 25.11.16

Умови акції "Щедра п'ятниця"

1. Участь в акції можуть взяти діючі та потенційні абоненти, які досягли 18-річного віку та звернулись у ТОВ «КІМ» для того, щоб скористатись послугою доступу до Інтернету .

2. Для діючого та потенційного користувача, в період проведення акції передбачено нарахування бонусних коштів на основний рахунок.

3. Бонусні кошти нараховуються на баланс існуючого абонента у розмірі суми однієї абонплати тарифного плану абонента, лише після здійснення абонентом авансового платежу 25.11. 2016 у розмірі трьох абонплат діючого тарифного плану. (Якщо абонплата здійснена не в центрах обслуговування абонентів, будь ласка зателефонуйте на номер 0 800 603 603 та повідомте інформацію про здійснення оплати).

4. Один бонус дорівнює 1 грн. та може бути використаний на оплату основних послуг ТОВ «КІМ». Нарахування бонусів не є доходом для абонентів. Бонуси не конвертуються в грошові кошти та не підлягають поверненню в грошовому вигляді.

5. Бонусні кошти не можуть бути передані або переведені на інші договори, або іншим абонентам.

6. Акційними умовами не можуть скористатись абоненти ТОВ «КІМ» які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов додаткових угод.

7. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

8. У разі відмови від послуг, або не користування послугою протягом 1 місяця, бонусні кошти, які на цей момент знаходились на балансі такого абонента, анульовуються.

 

Оплачуй наперед отримуй безкоштовний інтернет

Шановні абоненти! Заощаджуйте разом із КІМ.

Внесіть абоноплату за Інтернет одним платежем за 6 місяців та отримайте у подарунок  1 місяць безкоштовного користування Інтернету.

Внесіть абоноплату за Інтернет одним платежем за 12 місяців та отримайте у подарунок  2 місяці безкоштовного користування Інтернету.

Акційною пропозицією не можуть скоритсатися користувачі, які отримують надання послуг відповідно до умов додаткових угод.

Якщо абонплата здійснена не в центрах обслуговування абонентів, будь ласка зателефонуйте наномер 0 800 603 603 та повідомте інформацію про здійснення оплати.

 

 Друзі та партнери:

mandaryn   uarnet    001    

kalush.in.ua

   

 
м. Калуш
б-р. Незалежності, буд. 6
(зі сторони 4-ьох доріг)
тел.: (03472) 70102
моб.: (068)1442227
(095)1984443
м. Долина
пр. Чорновола, буд. 10  
тел.: (03477) 27070
моб.: (066) 3894177
_
(с) 2013 Маліновський В. Б.

Структура власності